ПСИХОЛОГІЧНІ ФАКТОРИ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У СТУДЕНТСЬКОМУ ВІЦІ
Ключові слова:
соціалізація, особистість, самореалізація, юність, респонденти, поведінка, смисложиттєві орієнтаціїАнотація
У статті розглянуті наукові підходи до поняття «самореалізація», розкриваються основні складові самореалізації. Описуються результати дослідження самореалізації в зв’язку з емоційними властивостями особистості в старшому юнацькому віці, виявлена гендерна специфіка самореалізації в студентському віці, визначені причини виникнення труднощів самореалізації особистості, показано, що тривожність і депресія можуть стати серйозними перешкодами на шляху формування смисложиттєвих орієнтацій студентів.Посилання
Korostyleva, LA Psychological problemmы samorealyzatsyy personality / LA Korostыleva, A.A.Krylova. - SPb .: Publishing House of St. Pereburhskoho University, 1997. -178s.
Lydak, LV Determinants uspeshnoy samorealyzatsyy women / LV Lydak, N.H.Shevchenko. - Pyatigorsk: Min Vody, 2007. - 148s.
Maslow A. For directions for psychology Genesis / Maslow. - M .: Eksmo-Press, 2002. -272 s.
Pantileev, S. R. Metodika issledovaniia samootnosheniia. M. : Smysl. 1993. 156 s.
Olport G. Stanovleniye lichnosti: Izbrannyye trudy. M.: Smysl, 2002. S. 462;
Pervin L., Dzhon O. Psikhologiya lichnosti: Teoriya i issledovaniya / per. s angl. M. : Aspekt Press, 2001. S. 607.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).