СТРУКТУРА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО СИМВОЛІЗМУ ПРЕДМЕТНОГО ПОЛЯ ЗНАКІВ ТА МІСЦЯ СУБ’ЄКТУ: ПРИРОДА ВНУТРІШНЬОЇ ГАРМОНІЗАЦІЇ
Ключові слова:
соціально-економічні знання, семантика, комунікація, мова, людина, предметне поле знаків, епістемологіяАнотація
Основною метою даної публікації є дослідження семантичногоаналізу соціально-економічних знань, базовою засадою якого стає взаємний
обмін між об’єктними та екзистенційними умовами висловлювання, відповідно, забезпечується диференційована модальність зазначеного відношення,
його структурність та рівні значень, відбувається процес розміщення термінів вказаного відношення в конкретне соціально-економічне поле їх існування.
Семантика забезпечує процес систематизації, зближаючи всі нормативні інстанції та визнає дієвість функцій структурування як у тих мовах, за допомогою яких встановлюються зв’язки практичного господарсько-виробничого
досвіду, так і тих, за допомогою яких предмети розподіляються в просторі
соціально-економічних знань.
Посилання
Ашиток, Н. І. Мовна картина світу в філософсько-освітньому аспекті: монографія / Н. І. Ашиток. – Дрогобич : Редакційно-видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка. – 2011. – 251 с.
Соссюр, Ф. Труды по языкознанию / Ф. Сосюр. – М. : Прогресс, 1977. – 695 с.
Фуко, М. Слова и вещи. Археология гуманитарных наук / М. Фуко. – М. : «Прогресс», 1977. – 407 с.
Хрестоматия по истории философии (западная философия): учеб. пособие для вузов. в 3 ч. - Ч. 2. – М. : Гуманит. изд. центр ВЛАДОС. – 1997. – 528 с.
Эко, У. Отсутствующая структура. Введение в семиологию / Умберто Эко; [пер. с итал.]. – СПб. : «Симпозиум», 2004. – 544 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).