ІІ СВІТОВА ВІЙНА Й СУЧАСНІСТЬ У АСПЕКТІ «УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ»: СУБКУЛЬТУРНИЙ ВИМІР
Ключові слова:
культура, війна, духовність, ІІ Світова війна, культурологія, історіяАнотація
В статті аналізується проблема духовності у 1941-1945 рр. Ця проблема повстала у зв’язку з суспільними трансформаціями і потребує належного дослідження. Автор торкається необхідності осмислення цих важливих соціокультурних явищ, у першу чергу, у культурологічному та історичному вимірах та значення і осмислення підвищення місця і ролі духовності в умовах ІІ Світової війни.Посилання
Вєдєнєєв Д. В. «Повстанська розвідка діє точно і відважно…». Документальна спадщина підрозділів спеціального призначення ОУН та УПА. 1940–1950-ті роки / Вєдєнєєв Д. В., Биструхін Г. С. – К.:К. І. С., 2006. – 568 с.
Історія України : Документи. Матеріали. Посібник / Уклад., комент. В. Ю. Короля. – К. : ВЦ «Академія», 2002. – 448 с. (Альма-матер).
Король В. Ю. Історія України : навч. посіб., 2-ге вид., доп. / В. Ю. Король. – К. : ВЦ «Академія», 2008. – 496 с.
Кучер В.І. Україна 1941-1945: трагедія народу за фасадом Священної війни: Монографія / Кучер В. І., Потильчак О. В. – К.; Біла Церква: ТОВ «Білоцерковдрук», 2011. – 368 с.
Радзієвський В. О. Базові резонансні субкультури сучасної України: монографія / В. О. Радзієвський. – К. : Видавництво «Логос», 2014. – 664 с.
Радзієвський В. О. Нотатки з субкультури аномії : монографія / В. О. Радзієвський. – К. : Видавництво «Логос», 2012. — 368 с.
Радзієвський В. О. Про теорію та історію субкультур: нариси до субкультурології : монографія / В. О. Радзієвський. – К. : Видавництво «Логос», 2013. – 276 с.
Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія № 1 (7), 2016
Салата О. О. Формування німецького інформаційного простору в Рейхскомісаріаті України та в зоні військової адміністрації (червень 1941 - 1944 рр.) [Текст] : монографія / О. О. Салата ; Донецький національний ун-т. — Донецьк : Норд-Прес, 2010. — 361 с.
Салата О. О. Внесок України у зміцнення матеріально-технічної бази СРСР у період оборонних боїв (22 червня - грудень 1941 р.) [Текст] : дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Салата Оксана Олексіївна ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2004. — 222 арк.
Толочко П. П. Київ і Русь : вибр. тв. 1998–2008 / П. П. Толочко. – К. : ВД «Академперіодика», 2008. – 348 с.
Українці проти нацизму: політичний вимір: наукове видання / Д. В. Вєдєнєєв, В. І. Кучер ; Ін-т політ. і етнонац. досліджень НАН України, Нац. акад. служби безпеки України. — Київ: Просвіта , 2005. – 84 с.
Чайковський А. С. Айсберг : з історії органів внутр. справ і держ. безпеки України / Анатолій Чайковський. – К. : Парламент. вид-во, 2013. – 703 с. : іл.
Чайковський А. С. Невідома війна : партизанський рух в Україні 1941-1944 рр. мовою документів, очима історика / А. С. Чайковський. – К. : Україна, 1994. – 256 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).