ДИСТАНЦІЙНА ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА: ФІЛОСОФІЯ ВЗАЄМИН КОНСУЛЬТАНТА І КЛІЄНТА
Ключові слова:
дистанційне психологічне консультування, психологічні проблеми, ролі психологаАнотація
Розглянуто особливості використання дистанційних форм психологічного консультування. Проаналізовано звернення відвідувачів психологічних Інтернет-ресурсів з точки зору демографічних характеристик клієнтів, їх очікувань, проблематики. Представлено типологізацію запитів споживачів дистанційних психологічних послуг та відповідні моделі поведінки психолога-консультанта.Посилання
Белл Деніел, Прихід постіндустріального суспільства // Сучасна зарубіжна соціальна філософія. - К., 1996. - С. 194 – 251.
Про історія розвитку служб «Телефон довіри» [Електронний ресурс]. – Режим доступу https://ru.wikipedia.org/wiki/
Дистанційне психологічне консультування: відповідь сучасних інформаційних технологій вимогам сьогодення / Акименко Ю.Ф. // Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія,
соціологія : збірник № 2 (3). / Чернігів: ЧДТУ, 2013. –– С. 42 – 45.
Семья в психологической консультации: Опыт и проблемы психологического консультирования / Под ред. А.А. Бодалева, В.В. Столина; Науч.-исслед. ин-т общей и педагогической пси-
хологии Акад. пед. наук СССР. - М.: Педагогика, 1989. – 208 с.
Акименко Ю.Ф., Психологічна корекція ставлення батьків до дітей молодшого шкільного віку: дис... канд. психол. наук, Київ, 2003. – 240 с.
Сайт он-лайн-консультування [Електронний ресурс]. – Режим доступу http://03online.com/
Етичний кодекс психолога // Основи практичної психології, В. Панок, Т. Титаренко, Н. Чепелева та ін.., К., «Либідь», 1999. – С. 504 – 509.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).