HELLENIC AND SLAVIC ETHNOS AS THE BASIS OF CULTURAL DIALOGUE BETWEEN TWO COUNTRIES
Keywords:
Genesis, ethnicity, nation, diaspora, migration, immigration, religion and mentalityAbstract
The article refers to the ethnic influence of a nation on the development of cultural dialogue between the countries. Research conducted by the example of Ukrainian-Greek relations. Small thorough description of the concepts and categories that form the ethnic groups and their identity. Parallels are given characteristics and features of the Ukrainian and Greek ethnic groups.References
Гумилёв Л. Этногинез и биосфера Земли. / Лев Гумилёв. – М.: Эксмо, 2007, – 736 с.
Дятлов В. Діаспора: політика определиться в поняттях. / Віктор Дятлов. // Діаспора. –1999 – № 1, с.9.
Євтух В. Маркусь В. Українська діаспора. / Володимир Євнух, Василь Маркусь. – Київ –Чекаго, 1992, в 3-х ч.
Карась Г. Музична культура української діаспори у світовому часопросторі XX ст.. / Галина Карась. // Монографія. – Івано-Франківськ, 2012, – 1162 с.
Личковах В. Слов’янський sacrum – скарбниця Європи. / Володимир Личковах. – Чернігів,2010, – 144 с.
Півторак Г. Українці: звідки ми і наша мова. Дослідження, факти,документи. – Еиїв : ПАТ віпол, 2014. – 279 с.
Сафран У. Сравнительный аналіз диаспор. Размышления о книге Р. Козна «Мировые диаспоры» / У. Сафран // Диаспоры, 2004, – №4, – с. 138
Сміт Е. Національна ідентичність. / Ентоні Д. Сміт.. – К.: основи, 1994, – 296 с.
Стражный А. Украинский менталитет: иллюзии – мифы – реальность / Александр Стражный. – К.: изд. Подолина, 2008, – 384 с.
Шопенгауэр А. Избранные произведения. / Артур Шопенгауэр. – М.: просвещение, 1992, – 479 с.
Downloads
Issue
Section
License
Copyright (c) 2016 Chernihiv National University of Technologies
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).