POLYSTYLISM IN CHORAL CULTURE IN THE 70 - 80'S OF XX CENTURY
Keywords:
polystylism, avant-garde, musical philosophyAbstract
The article refers to the formation polistylizmu in the forefront. About mrvchazny period and the rapid surge of exclusivity in musical and philosophical thought 70-80 years. XX century.References
Зінькевич О.С. Дискусійні питання мультикультурних процесів / О.С. Зінькевич // Часопис національної музичної академії імені П.І.Чайковського. – №1. – 2008. – С.82 –89.
Кречко М.М. Думкою окрилені літа. / М.М. Кречко. – 16 с. – Архів автора.
Соколов А.С. Введение в музыкальную композицию ХХ века / А.С. Соколов. – М.: Гуманитар. Изд. Центр ВЛАДОС, 2004. – с. 231 с.
Шнитке А. Полистилистические тенденции в современной музыке / Альфред Шнитке //Соколов. А.С. Введение в музыкальную композицию ХХ века. – М. : Гуманитар. Изд. Центр ВЛАДОС, 2004. – С. 146 – 150.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Copyright (c) 2016 Chernihiv National University of Technologies
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).