EVOLUTION OF SYSTEM OF HIGHER EDUCATION OF GERMANY IN THE CONDITIONS OF BOLOGNA PROCESS
Keywords:
evolution of higher education, educational politics, professionalization, higher professional schools, Bologna process, state scientific sectorAbstract
Evolution of higher education of Germany and the specified conducting tendencies of its development after unification is considered. National priorities - increase professionalization, an efficiency of scientific research and technological progress in conditions of participation in Bologna process and other European projects are stressed.References
Абашкіна Н.В. Рушійні сили розвитку вищої професійної освіти в зарубіжних країнах // Наукові записки Ніжинського держ.пед.ун-ту імені М.Гоголя. Псих.-пед. науки. - №4, Част.1. – 2002. –С. 45-48.
Карпухин Д.В.(автор-составитель). Мир международного образования или как учиться заграницей. — Х.: МИР в МИГ, 1996. — 325 с.
Корсак К.В. Світова вища освіта. Порівняння і визнання закордонних кваліфікацій і дипломів: Монографія. – К.: МАУП-МКА, 1997. – 208 с.
Системы высшего образования стран Запада: Справочник. Ч. ІІ — М.: Изд-во УДН, 1991— 192 с.
Germany: System of Education. – (www.eurydice.org)
Gibbs W.W. Lost Science in the Third World -- Scientific American, August 1995, 76-84.
Grund- und Struktur Daten 2010/11. -- Bundesministeruim fur Bildung und Wissenschaft, Bonn, 2011. - 361 p.
Peisert H., Framhein G. Higher Education in the Federal Republic of Germany - CEPES, Bucharest, 1990. - 103 p.
www.uni-kassel.de
Downloads
Issue
Section
License
Copyright (c) 2016 Chernihiv National University of Technologies
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).