CRITERIA OF ARGUMENT EVALUATION: INFORMAL LOGIC VERSUS FORMAL DIALECTICS
Keywords:
argumentation theory, argument evaluation, informal logic, formal dialectics, RAS-modelAbstract
It is necessary to find out which of the argument evaluation criteria proposed in different approaches are more universal and take into account the peculiarities of argumentative reasoning operating in real discourse.References
Allen, D., "Should We Assess the Basic Premises of an Argument for Truth or Acceptability?", OSSA Conference Archive, Paper 6, May 15, 1997.
Blair, J. A., The Groundwork of Argumentation Theory, Springer, 2012.
Govier, T., Problems in Argument Analysis and Evaluation, Dordrecht-Holland: Foris Publications, 1987.
Hamblin, Ch. L., Fallacies, Methuen young books; 1st edition, 1970.
Johnson, R. H., Blair J. A., 1994, Logical self–defence, McGraw-Hill, Inc., US edition.
Pinto, R. C., J. A. Blair, K. E. Parr. Reasoning. Scarborough: Prentice-HallCanada Inc., 1993.
Toulmin S., The uses of argument, Cambridge University Press; Updated edition, 2003.
Walton, D., Relevance in argumentation, Amsterdam, Routledge, 2003.
Downloads
Issue
Section
License
Copyright (c) 2019 Chernihiv National University of Technologies

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).