ДОЛЯ СУЧАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У КОНТЕКСТІ СТАНОВЛЕННЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
Ключові слова:
держава, влада, громадянське суспільство, глобалізм, антіглобалізм, інтеграція, дезінтеграція, державно-громадська форма владиАнотація
У статті аналізуються протиріччя між глобалістами і антиглобалістами, інтеграційними і дезінтеграційними процесами, державою і громадянським суспільством, прогнозується становлення державно-громадської форми управління соціальним розвитком як реакція сучасної держави на тиск глобалізаційного процесу.Посилання
Бек, У. Влада і контрвлада у добу глобалізації. Нова світова політична економія / Ульріх Бек ; пер. з нім. О. Юдіна. – К. : Ніка-Центр, 2011. – 408 с.
Бжезинский, З. Выбор. Мировое господство или глобальное лидерство: [пер. с англ.] / З. Бжезинский. – М. : Междунар. отношения, 2006. – 288 с.
Колеман, Дж. Комитет 300. Тайны мирового правительства / Дж. Колеман. – М. : ИД “Витязь”, 2005. – 320 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).