ОСОБЛИВОСТІ РЕСОЦІАЛІЗАЦІЇ ЗАСУДЖЕНИХ ДО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ В УМОВАХ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СИСТЕМИ
Ключові слова:
ресоціалізація, ресоціалізація засуджених, реадаптація, дезадаптивна поведінка, соціально-педагогічна робота з засудженимиАнотація
Стаття присвячена дослідженню процесу ресоціалізації осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі в умовах пенітенціарної системи. Розглядаються основні складники соціально-педагогічної роботи з засудженими, які впливають на особистість з метою ресоціалізації.Посилання
Генеральна прокуратура України. Статистична інформація 2014 рік [Електронний ресурс]. Режим доступу:
http://www.gp.gov.ua/ua/stst2011.html?dir_id=111482&libid=100820&c=edit&_c=fo.
Великий енциклопедичний юридичний словник / [ уклад. Ю. С. Шемшученко].– К., 2007. – 771 с.
Караман О. Л. Характеристика змісту соціально-педагогічної роботи з неповнолітніми засудженими в пенітенціарних закладах / О. Л. Караман // Науковий вісник Донбасу. - 2012. - № 4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/jpdf/nvd_2012_4_2.pdf.
Кримінально-виконавчий кодекс України / Відомості Верховної Ради України (офіційне видання) від 23.01.2004 р., № 3, стаття 21
Кушнарьов С. В. Проблеми ресоціалізації неповнолітніх у контексті пенітенціарного процесу / С. В. Кушнарьов // Збірник наукових праць, випуск 16, книга 2.- 2012.- С.177-187.
Підготовка до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, у тому числі неповнолітніх : [методичний посібник] / [В. М. Вовк, Т. В. Журавель, В. М. Калівошко та інші] ; за заг. ред. Т. В. Журавель, Ю. В. Пилипас. – К. : „Версо-04”, 2012. – 168 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).