КУРСОВА РОБОТА ЯК ІНСТРУМЕНТ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Ключові слова:
організація науково-дослідницької роботи студентів, тематика курсової роботи, планування і написання курсової роботи, спеціальність соціальна роботаАнотація
У статті проаналізовані проблемні питання в організації науково-дослідницької роботи студентів. Зокрема йдеться про підготовчу роботу до вибору тематики, підбору баз практики та особливості планування і написання курсової роботи зі спеціальності соціальна робота, що сприяє активізації пізнавальної діяльності майбутніх фахівців.Посилання
Букач М.М. Основи наукових досліджень у соціальній роботі / М.М. Букач, Т.С. Попова, Н.В. Клименюк. - Миколаїв: ЧДУ ім. П. Могили, 2009. - 282с.
Семеног О. Огранізація науково-дослідницької роботи студентів філологічних факультетів педагогічних університетів / О. Семеног. - Київ-Глухів: ІППП ІПН України, ГДПУ, 2002. - 95с.
Папковская П.А. Методология научных исследований / П.А. Папковская. - Минск: Информ Пресс, 2002. - 171с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ДЕТЕРМІНАНТИ І ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Чернігівський національний технологічний університет,2015

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).