СТАН ІНТЕГРАЦІЇ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У МІСЦЕВІ ГРОМАДИ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ
Ключові слова:
інтеграція, соціальна адаптація, переселенці, внутрішньо переміщені особи, місцева громада, соціологічне опитуванняАнотація
Досліджено чинники інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади; на основі соціологічного опитування визначено основні проблеми переселенців та рівень їх усвідомлення себе частиною місцевої спільноти, наміри після закінчення АТО; запропоновано використання отриманих результатів місцевою владою та громадянським сектором для прискорення вирішення проблем переселенців та їх соціальної, економічної та культурної інтеграції.Посилання
Звіт національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами. Квітень 2017 р. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http: //iom.org.ua/sites /default/files/ nms_report_ march_ 2017_ukr_new.pdf.
Оцінка потреб та умов життя внутрішньо переміщених осіб у Бахмуті, Сєвєродонецьку та Харкові. Результати соціологічного дослідження січень - лютий 2018 року. Київський міжнародний інститут соціології [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.irf.ua/allevents/ news/doslidzhennya_kmis.
Задорожна, С. М. Відношення населення приймаючих громад до внутрішньо переміщених осіб / С. М. Задорожна, І. Г. Карпова // Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія. – № 2 (10). – 2017. – С. 43-55.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).