PECULIARITIES OF PERSONNEL SELECTION IN MODERN CONDITIONS: ANALYSIS OF THE EMPLOYEE'S COMPETENCES WORKING REMOTE
Keywords:
personnel; personnel selection; competencies; projective questions; metaprograms; cases; interviewsAbstract
The article discusses the features of personnel selection in modern conditions, analyzes the competence of an employee who works remotely. Methods for assessing these competencies are proposed. Questions have been developed for use in personnel selection at enterprises of various forms of ownership.
References
Бурлачук, Л. Ф. Введение в проективную психодиагностику / Л. Ф. Бурлачук. – Киев : Вист-С, 1997. – 49 с.
Иванова, Т. В. HR-менеджмент современной организации : метод. материалы / Т. В. Иванова. – Киев : ЦВП, 2015. – 264 с.
Иванова, С. В. Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час / С. В. Иванова. – Москва : Альпина Паблишер, 2016 – 313 с.
Йеттер, В. Эффективный отбор персонала. Метод структурированного интервью / В. Йеттер. – Харьков : Изд-во «Гуманитарный центр», 2018. – 356 с.
О'Коннор, Д. Введение в нейролингвистическое программирование: новейшая психология личного мастерства / Д. О'Коннор, Д. Сеймор. – Челябинск : Версия, 1997. – 256 с.
Щекин, Г. В. Организация и психология управления персоналом : учеб.-метод. пособ. / Г. В. Щекин. – Киев : МАУП, 2002. – 832 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).