ПЕРЕШКОДИ НА ШЛЯХУ КРЕДИТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Ключові слова:
господарські товариства, комерційні банки, фінансово-кредитна підтримкаАнотація
Стаття присвячена висвітленню деяких аспектів проблематики фінансово-кредитного механізму сприяння підприємництву в Україні. Виявлено вплив вартості кредитів на економічну діяльність. Розглянуто науково-методичні підходи до пошуку шляхів удосконалення кредитних взаємовідносин між банками та підприємствами.Посилання
Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat. gov.ua.
Грошово-кредитна статистика [Електронний ресурс] / Офіційний сайт Національного банку України – Режим доступу: https://bank.gov.ua/control/uk/ publish/category?cat_id=71195.
Батковський, В. А. Проблеми кредитування малого підприємництва / В. А. Батковський // Вісник Національного банку України. – 2005. – № 4. – С. 28–32.
Процентная ставка по кредиту - список стран [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ru.tradingeconomics.com.
Список країн за ВВП (номінал) [Електронний ресурс] // Вікіпедія – вільна енциклопедія. – Режим доступу: https://uk.wikipedia.org/wiki/ Список_країн_за_ВВП_(номінал).
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський науковий часопис. Серія 1, Економіка і управління : електронний збірник наукових праць

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).