НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ МЕХАНІЗМУ ФІНАНСОВОЇ САНАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
Ключові слова:
санація, механізм фінансової санації, санаційні заходи, банкрутствоАнотація
У статті обґрунтовано поняття механізму фінансової санації підприємств. Досліджено сутність санації, етапи фінансової санації, запропоновано систему санаційних заходів. Розглянуто нормативно-правові акти, якими регулюються справи про банкрутство та фінансова санація. Визначено основні підсистеми механізму фінансової санації підприємств.Посилання
Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом : Закон України // Відомості Верховної Ради України. – 1992. - № 31. - ст. 440.
Малюська, Д. Процедура банкрутства в сучасних реаліях України / Інтернет-видання «Економічна правда» [Електронний ресурс] / Д. Малюська – Режим доступу : http://www.epravda.com.ua/rus/publications/2016/03/1/ 583495/.
Банкрутство & Ліквідація «Найбільш збитковими в першій половині року виявилися промислові підприємства» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://bankruptcy-ua.com/news/5160.
Державна служба статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua.
ЗА ПІДСУМКАМИ 2015 РОКУ ЗБИТКИ ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» СКЛАЛИ МАЙЖЕ 102 МЛН ГРИВЕНЬ [Електронний ресурс] / Офіційний сайт ПАТ «Чернігівгаз». – Режим доступу : https://cn.104.ua/ua/ for-clients/news/id/za-pidsumkami-2015-roku-zbitki-pat-chernigivgaz-sk18174.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський науковий часопис. Серія 1, Економіка і управління : електронний збірник наукових праць

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).