ІНТЕГРАЦІЙНІ ПІДПРИЄМНИЦЬКІ АГРОПРОМИСЛОВІ ФОРМУВАННЯ НА ЗАСАДАХ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА: СИСТЕМНИЙ ПІДХІД
Ключові слова:
агропромислове виробництво, інтеграція, інтеграційні структури, державно-приватне партнерствоАнотація
Стаття присвячена розгляду нових інтеграційних форм в агропромисловому комплексі, а саме інтеграційних підприємницьких агропромислових структур на засадах державно-приватного партнерства. Обґрунтовано доцільність їхнього формування з метою розвитку агропромислового виробництва. Розглянуто процес формування даних структур з точки зору системного підходу.Посилання
Андрійчук, В. Г. Капіталізація сільського господарства: ідентифікація і мотиви здійснення / В. Г. Андрійчук // Економіка АПК, 2006. - № 1. – С. 40-54.
Єременко-Клаузер, А. В. Суб'єкт і об'єкт в якості структурних елементів когнітивної системи свідомості / А. В. Єременко-Клаузер // Наука, техніка та освіта. – 2014. – № 2 (2). – С. 74-76.
Малік, М. Й. Кооперація в сільському господарстві України: стан і перспективи / М. Й. Малік // Економіка АПК, 2005. – № 12. – С. 3-7.
Нестерчук, Ю. О. Вертикальна інтеграція у системі стратегічних цілей аграрної політики держави / Ю. О.Нестерчук // Актуальні проблеми економіки АПК: колективна монографія / за ред. Д.К. Семенди, О.І. Здоровцова. – Умань: Видавець "Сочінський". – 2009. – С. 75-135.
Саблук, П. Т. Кластеризація як механізм підвищення конкурентоспроможності та соціальної спрямованості аграрної економіки / П. Т. Саблук , М. Ф. Кропивко // Економіка АПК. – 2010. – № 1. – С. 3-13.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський науковий часопис. Серія 1, Економіка і управління : електронний збірник наукових праць

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).