РОЛЬ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ФОРМУВАННІ СОЦІАЛІЗАЦІЇ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ
Ключові слова:
соціалізація, навчально-виховний процес, технічна освіта, гуманізація, гуманітаризація, синергетична модель навчанняАнотація
Автором докладно аналізуються чинники соціалізації сучасних студентів вищих технічних закладів освіти, яка повинна бути забезпечена методами навчально-виховного процесу; розглядаються можливості соціально-гуманітарних дисциплін у процесі формування духовної основи соціалізації майбутніх інженерів; аналізуються проблеми вищих технічних навчальних закладів у сфері викладання соціально-гуманітарних дисциплін.Посилання
Кант, И. Сочинения в 6 томах / И. Кант. – М. : Мысль, 1965. – Т. 3. – 600 с.
Миштина, Ю. Обучение навыкам эффективного профессионального общения в техническом университете // Проблеми інженерно-педагогічної освіти. – 2007. – № 17. – С. 73-81.
Подольская, Е. А. Цели высшего образования: корректировка в ответ на вызовы времени / Е. А. Подольская // Соціально-гуманітарні вектори педагогіки вищої школи : матеріали Міжнар.
наук. конф. (15-16 квітня 2010 р., м. Харків) / Харків. держ. акад. дизайну і мистецтв. – Харків, 2010. – С. 59-61.
Стратегия гуманизма: (Из опыта работы науч.-учеб. Комплекса НТУ «ХПИ»): монография / под ред. В. И. Астаховой, Л. И. Товажнянского. – Харьков: Изд-во НУА, 2004. – 211 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).