ЛЮБОВ ЯК МОРАЛЬНО-ЕТИЧНА КАТЕГОРІЯ В СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІ
Ключові слова:
соціальна робота, соціальний працівник, феномен любові, об’єкти любовіАнотація
У статті досліджується сутність поняття «любов», як феномену сучасного суспільства. Розглядається місце і значення категорії «любов» в етиці соціальної роботи та її вплив на виконання професійних обов’язків фахівців соціальної сфери.Посилання
Брокгауз, Ф. А. Енциклопедичний словник / Ф. А. Брокгауз, И. А. Ефрон. – Росія, СанктПетербург, 1890. – С. 186.
Бруно, Д. О героическом / Джордано Бруно. – Италия, 1585.
Децюк, Т. М. Формування професійної компетентності майбутніх соціальних працівників у позааудиторній роботі в умовах вищого навчального закладу : автореф. дис. на здоб. наук. ступеня канд. пед. наук : 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» / Т. М. Децюк. – Глухів, 2015. – 20 с.
Етика соціальної роботи: вітчизняний досвід та міжнародні принципи і стандарти соціальної роботи: [зб. Текстів виступів на загальних зборах Міжнародної Федерації соціальних працівників]. – Коломбо, Шрі-Ланка, 1994. – 263 с.
Зайченко, І. В. Етика соціальної роботи: Навчальний посібник / І. В. Зайченко. – Чернігів :ЧДІПСТтиП, 2008. – 304 с.
Клименюк, Н. В. Морально-гуманістичний характер соціальної роботи / Н. В. Клименюк // Наукові праці. - Випуск 141. - Том 153. – К., 2011. – С. 61-64.
Маценко, Ж. М. Духовність: феномен психології та об’єкт виховання / Ж. М. Маценко. –Київ : Видавнцтво «Освіта України», 2010. – 100 с.
Фромм, Э. Искусство любить: исследование природы любви / Э. Фромм, Л. А. Чернышѐва; пер. с нем. – М. : Педагогика, 1990. – 160 с.
Шпилькин, Ю. Философия любви. Обосновние. Утверждение. Опровержение / Ю. Шпилькин // Студенческий научній форум 2011: Тезисы докладов на III Общероссийской студенческой єлектронной научной конференции. – М., 2011. – C. 100-106.
Шестаков, В. Эрос и культура: философия любви и европейское искусство / В. Шестаков. – М., 1993. – 443 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).