ІННОВАЦІЇ В УПРАВЛІННІ ЯК ОСНОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА
Ключові слова:
парадигма управління, інноваційні процеси, інноваційний менеджмент, адаптаціогенези, управлінська елітаАнотація
Стаття присвячена аналізу основних соціальних аспектів, що мають першочергове значення при формуванні нової парадигми управління суспільствомПосилання
Алексеева Т.А. Легитимность власти в переходный период// Куда идет Россия- М., 1997. -218 с.
Ансофф И. Новая корпоративная стратегия. / И. Ансофф- СПб., 2000. -307 с.
Головаха Є.І. Суспільство, що трансформується./ Є.І. Головаха- К., 1999.- 155 с.
Кравченко А.И. Социология менеджмента./ А.И. Кравченко- М., 1999.-412 с.
Матвієнко В.Я. Соціальні технології./ В. Я. Матвієнко- К., 2001.- 286 с.
Нагорний Б.Г. В пошуках сучасної управлінської парадигми/ Б.Г. Нагорний// Соціологія, теорія, методи, маркетинг. - К., 2000. - №2. - С. 99-105.
Наумкина С. Социально-политическая еффективность управленческой деятельности (теоретико-методологический анализ)./ С. Наумкина, В. Пилипенко, Ю. Привалов- К., 1999.- 239 с.
Пилипенко В.Е. Социальный морфогенез: зволюция и катострофы, синергетический подход. / В.Е. Пилипенко, В.А. Поддубний, И.В. Черненко- К., 1993. - 440 с.
Трансформація моделі економіки України(ідеологія, протиріччя, перспективи) / [за ред. В.М. Гейця]. - К.: Логос, 1999. - 500 с.
Уманець В.М. Українське суспільство на порозі третього тисячоліття. / Уманець В.М. – К:. Ін-т соціології НАН України, 1999. – 112 с.
Хижняк Л.М. Перетворення організацій в умовах соціально-економічних змін. - Х. : Основа, 1999. - 270 c.
Яценко А.М. Організаційно-культурні ресурси і механізми соціального управління (соціологічний аналіз). - Одеса: Астропринт. – 2003 – 205с.
Экономическая социология: Учеб. пособ. / Под. ред. В.Е. Пилипенко. – К.: МАУП, 2002. - 296 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).