СОЦІАЛЬНИЙ ДОСВІД ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ
Ключові слова:
знання, людина, суспільство, наука, конфігурація сучасних знань, компетенції, інноваційні процеси, соціальний досвідАнотація
Нова конфігурація сучасної системи знань – це злагоджене поєднання можливостей, компетенцій, як матеріальних, так і невидимих ресурсів, цінностей та прагнень ефективної результативності, яких вона намагається досягти в майбутньому за рахунок синергійних конфігурацій.Посилання
Біла книга національної освіти України / Т. Ф. Алєксєєнко, В. М. Аніщенко, В. Г. Кремень [та ін.]; за заг. ред. В. Г. Кременя. - Київ: Інформаційні системи, 2010. - 340 с.
Герасимова, Е. М. Економічне знання у дискурсі становлення глобалізованого світу: соціально-філософський аналіз: моногр. / Е. М. Герасимова. - Чернігів : ЧДІЕУ, 2008. - 336 с.
Грубіч, Д. Ю. Педагогічні інновації в освіті: поняття та сутність / Д. Ю. Грубіч // Педагогіка та психологія. - 2011. - Вип. 40 (1). - С. 34-39.
Кримський, С. Б. Запити філософських смислів / С. Б. Кримський. - Київ: Вид. ПАРАПАН, 2003. - 240 с.
Панфілова, Я. О. Суб’єкт в освіті: класична та некласична парадигми / Я. О. Панфілова // Вісник Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого". Серія : Філософія, філософія права, політологія, соціологія. - 2014. - № 4. - С. 91-99.
Ратовська С. В. Теоретичні засади впровадження освітніх інновацій у вищих педагогічних навчальних закладах / С. В. Ратовська // Проблеми сучасної педагогічної освіти. Педагогіка і психологія. - 2013. - Вип. 38 (2). - С. 235-246.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).