СОЦІАЛЬНИЙ ВИМІР ГЕНДЕРНИХ СТРАТЕГІЙ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ
Ключові слова:
освіта, соціальний простір, чоловіче і жіноче начало, гендерна рівність, стратегії освітнього просторуАнотація
Автори публікації вважають, що освітня проблематика завжди була невід’ємною складовою багатьох філософських систем, тому що освіта у формі знання завжди володіла здатністю проникати у всі сфери суспільного життя та мала всеохоплюючий характер.Посилання
Доній, Н. Є. Освітній простір як постачальник капіталу знань для суспільства майбутнього / Н. Е. Доній // Sophia Prima: діалог вічного повернення. – 2019. – № 1. – С. 74 – 80.
Стюарт, Т. Интеллектуальный капитал. Новый источник богатства организаций / Т. Стюарт // Новая постиндустриальная волна на Западе. Антология / под ред. В. Л. Иноземцева. – М. : Academia, 1999. – 492 с.
Хамітов, Н. Інфантильність та зрілість у людському бутті / Н. Хатімов // Філософсько-антропологічні читання’99. – К., 2000. – С. 82-87.
Бердяев Н. Эрос и личность. Философия пола и любви / Н. Бердяев. – М., 1989. – 224 с.
Вейнингер, О. Пол и характер / О. Вейнингер. – М., 1992. – 233 с.
Хамітов, Н. Екзистенційний вимір статі / Н. В. Хамітов // Людина в есенційних та екзистенційних вимірах. – К., 2004. – С. 225 - 227.
Рюриков, Ю. Мед и яд любви / Ю. Рюриков. – М. : Мол. гвардия, 1990. — 446 с.
Фромм, Э. Искусство любить / Э. Фромм // Душа человека. – М. : Изд-во политической литературы, 1992. – 434 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).