ЗАЛЕЖНІСТЬ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА АВІАЦІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ВІД ІННОВАЦІЙ
Ключові слова:
інноваційна діяльність, показники конкурентоспроможності, технічні характеристики, собівартість, об’єм продажАнотація
Основними показниками конкурентоспроможності є якість, ціна і обслуговування. Розглянуто вплив інновацій на конкурентоспроможність зразка авіатехніки і економічні показники підприємства, внаслідок чого збільшується прибуток (в міру зростання ціни), а також рентабельність виробництва з урахуванням залучених інвестицій.Посилання
Федоренко В. Г. Шляхи підвищення ефективності інвестицій в Україні. / В. Г. Федоренком — К.: Науковий Світ, 2003. - 724 с.
Говоруха Ж. А. Питання розвитку інноваційної діяльності підприємств України / Ж. А. Говоруха // Актуальні проблеми економіки. - 2007. - № 8. - С.107-115.
Виногоров Г. Г. Методика анализа и оценки инноваций на промышленном предприятии / Г. Г. Виногоров // Бухгалтерский учёт и анализ. - 2006 - № 4. - С. 12-15.
Кочетов Н. Ускорение освоения новой продукции как один из базовых компонентов конкурентоспособности /Н. Кочетов // Наука и инновации. - 2007 - № 8. - С. 63-66.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський науковий часопис

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).