АДАПТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТУ ДИСКОНТУВАННЯ ГРОШОВИХ ПОТОКІВ ДО УМОВ ФУНКЦІОНУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
ставка дисконтування, здатність коштів генерувати додатковий дохід, коефіцієнт коригування ставки дисконтування, інвестиційний менеджментАнотація
У статті обґрунтована можливість і необхідність коригування ставки дисконтування з метою адаптації інструменту дисконтування до вітчизняних умов інвестиційної діяльності. Запропоноване вдосконалення процедури дисконтування дозволяє отримати більш коректні результати фінансової віддачі інвестицій.Посилання
Народне господарство Української РСР в 1991 году. Статистичний щорічник. - К. : Техніка, 1992, — 386 c.
Статистичний щорічник України за 2000 рік / Державний комітет статистики України; [за ред. О. Г. Осауленка]. —К.: Техніка, 2001. — 598 c.
Статистичний щорічник України за 2005 рік / Державний комітет статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка]. -К. : Консультант, 2006. - 575 с.
Статистичний щорічник України за 2010 рік / Державний комітет статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка ;відп. за вип. Н. П. Павленко]. - К. : Август Трейд, 2011. - 559 с.
Статистичний щорічник України за 2013 рік / Державний комітет статистики України ; [за ред. О. Г. Осауленка ;відп. за вип. О.А. Вишневська]. - К. : Август Трейд, 2014. - 534 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський науковий часопис

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).